ademulov.io.ua :: Гостевая книга

 

Ваши сообщения автор сайта не принимает.
Всего 8 сообщений

 
 ademulov2018-08-11 15:40:57

720 x 960, 84 кБ
Завдяки допомозі невідомого спонсора, який приховав своє ім'я, щоб не тикали пальцем, хоча насправді це Богдан Гордасевич, що за власні гроші придбав нового компа, відбувається оновлення сайту ЛОВ ТС АДЕМУ з 08.08.2018 з чим вас усіх і хочу привітати. Хто захоче тут бути більш авторизованим - надсилайте свої фото і відео на пошту dzordzflesh@ukr.net, або свої посилання без посилань модератора сайту, яким я і являюсь відпочатку сайту до відома громади нашої творчої спілки. Дуже вдячні будемо за диски без блокування для їх поширення в рекламних цілях авторів і виконавців, зокрема для внутрішньої-зовнішньої бібліотеки. Бажаючим - сприяємо, а не бажаючи - співчуваємо, але про всіх подбаємо в межах відомостей в Інтернеті. З повагою, член і модератор сайту ЛОВ ТС АДЕМУ - Богдан Гордасевич, він же поет-читець Жорж Дикий.
 
 ademulov2011-05-18 14:16:18
Модерн-балет Оксани Лань «Акверіас» – «25 років натхнення»!
18 травня о 19.00 у приміщенні театру опери та балету ім. С.Крушельницької відбудеться феєричне концертно-танцювальне шоу “Golden collection” в рамках святкування 25 річчя творчої діяльності модерн-балету Оксани Лань “Акверіас”.
“Golden collection” (Золота колекція) – це найкращі танцювальні номери шоу-балету визнані глядачем. Надзвичайної краси та майстерності танцювальні номери та феєрія неймовірних вражень чекають вас цього вечора.
В єдиному натхненні з ювілярами на сцені також зірки української естради: лауреати фестивалю «Червона Рута» група «Брати Блюзу», заслужені артисти естрадного мистецтва України дует «Ріка Життя», заслуж.арт.України Олег Петрик і лауреати міжнародних конкурсів квартет Tenors BEL’CANTO.

Початок: 18 Травень 2011 19:00
Закінчення: 18 Травень 2011 22:00
Ціна:70-300 грн.
Місце проведення:Львівський національний оперний театр ім. С. Крушельницької (пр. Свободи, 28)
 
 ademulov2011-05-03 20:04:21
У Львівській Опері відбулась "Прем'єра" від Заліска.

Заліско підбив підсумок 15-річної творчої діяльності 2-х годинним концертом "Прем'єра". Підвести риску під попередніми досягненнями та намітити сходинки до нових співак вирішив сольним концертом у Львівській опері, про сцену якої Заслужений артист мріяв давно. Барв виступу Заліска додавали його друзі та колеги - балет "Далькроз", співачки Ірена та Лілія Ваврін, військовий ансамбль Збройних сил України, рота почесної варти Академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного, струнний квартет, музичний супровід був гурту "Dejavu", зразковий ансамбль народного танцю "Роси світанку", дитячий ансамбль "Цьомочки"…
"…Це був, свого роду, звітний концерт, режисером якого був я сам. Я хотів об'єднати людей навколо української пісні і майже кожну пісню зробив як міні-спектакль. Поєднав сучасну і народну музику, академічне і естрадне виконання, сучасну хореографію із народними костюмами " - зазначив Заліско.
Андрій співав тільки із артистами , з якими у нього були спільні дуетні пісні.
Зокрема презентував новинку до Євро-2012 - нову пісню "Світло перемоги" разом із співаком Володимиром Пителем. Під час виконання на сцені показували акробатичні та гімнастичні трюки атлети із "Театру спорту". Спортсмени виносили і піднімали символічний кубок, професійні футболісти набивали м'ячі, які потім полетіли у зал до глядачів.
Зал аплодував стоячи. Заліско отримав подяку від міста за вагомий внесок у розвиток музичної культури. І за це ж від Міжнародного союзу козацтва , а також звання полковника цього козацтва.
А кому не пощастило бути на концерті, Андрій до кінця року готує випуск DVD диску із записом концерту.
 
 ademulov2011-04-08 15:35:50
Хто шукає - той знаходить!
Прошу шановна Крісман Наталія до нас надіслати на емейл повідомлення хто і що, де і коли, а там товариство вирішить.
 
 ademulov2011-02-16 15:23:08
11 лютого 2011 року розпочав свою роботу сайт Асоціації діячів естрадного мистецтва України Львівського обласного відділення (АДЕМУ ЛОВ)
Керівник АДЕМУ ЛОВ - Тарас Шіт
прес-секретар - Богдан Гордасевич
Подальша діяльність буде висвітлюватись тут - просимо надсилати відгуки, пропозиції, запрошення тощо.
1 Анжела2011-02-21 10:35:177 лет назад
 Хочу знати, як передати вам інформацію про себе, для розміщення на сайті.
2 Богдан Гордасевич2011-02-21 10:58:387 лет назад
 Шановне адемське панство, на нашому сайті можна розмістити тексти, фото і відео, для чого найкраще і найоптимальніше зробити особистий "авторський варіант-редакцію" всього матеріалу, щоб не було різних "приколів та проколів" від адмінів сайту, записати інформацію на компак і передати його Тарасу Шіту або Богдану Гордасевичу.
Зазначим, що це є пробний і безкоштовний сайт, а якщо справе піде гарно, то зробимо власний окремий з більшими можливостями.
Головне завдання цього теперішнього сайту є інформаційно-рекламна тема, тобто ми хочемо надавати інформацію про особу й творчі успіхи членів АДЕМУ ЛОВ, та одночасно вказувати на можливості їх залучення до участі у нових проектах.
Прошу активно долучатись до процесу творення сайту, бо як каже публіка до митців: "Все для Вас, заради Нас!"
3 Крісман Наталія2011-04-07 18:02:337 лет назад
 Не можу залишатись осторонь такого гарного товариства, сподіваюсь, що керівництво АДЕМУ ЛОВ не буде проти, якщо я стрімко увірвуся у його ряди і своєю поезією разом з усіма митцями буду міняти цей світ на краще.Ваше сообщение

(jpg, gif, png) Для вставки фото с io.ua вписывайте URL адрес страницы с ним (https://io.ua/№№№№№№)
URL адреса автоматически преобразовываются в гиперссылки.
Ссылка на видео YouTube вида https://youtu.be/11-ти_значный_код_видео преобразовывается в плеер YouTube
Имя