Полюга Юрій, заслужений діяч естрадного мистецтва України

 

Полюга Юрій, заслужений діяч естрадного мистецтва України

балетмейстер - м.ЛьвівБіографія і творчість

 

 

 

Характеристика Полюги Юрія Богдановича керівника Зразкового ансамблю танцю «Оазис»

 

 

 

     Полюга Юрій Богданович працює в СЗШ № 36 м.Львова з 1999 року. За цей час проявив себе як творчий фахівець, вмілий організатор естетичного виховання дітей. Відзначається глибокими фаховими знаннями. Досконало володіє формами і методами навчально-виховного процесу. Вміло організовує роботу танцювального колективу, вдало підбирає музичний матеріал та форми проведення занять, працює над творчим розвитком гуртківців, виховує в них естетичний смак, вчить розрізняти стилі та жанри танцювального мистецтва, опановувати основи хореографії, вміло володіти своїм тілом. Пропагує український танець, вміло поєднує його з сучасним.

     Заняття ансамблю вчитель проводить цікаво, змістовно, використовує інноваційні методи, залучає гуртківців до співпраці.

     Протягом роботи в школі активно бере участь у позакласній роботі як керівник танцювального гуртка. Колектив постійно виступає на шкільних святах, конкурсах, відкритих виховних заходах. Неодноразово ансамбль брав участь у районних, міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, фестивалях («Сурми звитяг», «Різдвяні канікули», «Ритми часу» та ін.)

     Деякі учасники колективу після закінчення школи стали студентами хореографічних училищ та інститутів.

     Полюга Юрій Богданович обладнав кабінет хореографії, зібрав велику фонотеку танцювальної музики, літератури та відео матеріалів, створив безліч танцювальних костюмів.

     Доброзичливий, комунікабельний, користується повагою серед учнів, батьків, вчителів.

 

 

Загальна інформація про Зразковий ансамбль танцю «Оазис»

 

 

 

     Колектив естрадного танцю «Оазис» був заснований у жовтні 1999 року, на базі середньої загальноосвітньої школи №-36 м. Львова. Навчальний рік натхненної праці – і у травні відбувся творчий звіт колективу, після якого учасниками стали діти з різних районів Львова.

     З вересня 2000 року розпочалися виступи по школах, військових частинах, колектив брав участь у різноманітних концертах.

     У 2002 році «Оазис» розпочинає тісну співпрацю з молодіжним християнським товариством «Діти Христа». Ансамбль дає благодійні концерти по інтернатах та сиротинцях Львівщини. Пізніше «Оазис» і «Діти Христа» їдуть на східну Україну, пропагуючи українські звичаї та традиції. З кожної такої поїздки колектив привозить безліч подяк та відзнак від вихователів та керівників дитячих будинків. Протягом шести років разом з товариством «Діти Христа» колектив «Оазис» проводить благодійну акцію до Дня Святого Миколая. За ці роки ансамбль відвідав багато міст України: Полтаву, Харків, Дніпропетровськ, Чернівці, Дніпродзержинськ, Ужгород, Київ, Житомир, Кіровоград.

     Та безліч подорожей не припинили творчі пошуки і у 2003 році колектив почав працювати з новим напрямком, а саме, великий акцент був поставлений на стилізованих танцях.

     У травні 2003 року «Оазис» взяв участь у творчому звіті Львівського державного училища культури і мистецтв.

     У 2004 році на Міжнародному фестивалі «Ритми часу» колектив «Оазис» був нагороджений дипломом за інтерпретацію народних елементів у сучасному танці. Новий напрямок сподобався не лише глядачам, а й виконавцям. Адже такий рідний український танець був поєднаний з сучасним, таким близьким для юного покоління.

     У 2005 році колектив «Оазис» був гостем на вокальному фестивалі «Зоряний спалах», після чого розпочалась творча співпраця з організаторами цього фестивалю та вокальним гуртом «Родзинка». Створюючи танцювальні композиції під пісні юних виконавців, колектив неодноразово брав участь у різних фестивалях, телевізійних програмах та заходах, у концертах та парадах до Дня міста Львова.

     Ансамбль щороку бере участь у районних концертах до Дня Незалежності України.

     У січні 2007 року колектив стає лауреатом I та III премій обласного та всеукраїнського фестивалю «Різдвяні канікули».

     У квітні 2007 року, на 12 каналі Львівського телебачення була відзнята телепрограма про юних виконавців колективу естрадного танцю «Оазис».

 

     05 червня 2008 року Міністерством освіти і науки України, наказом № 733, ансамблю «Оазис» було присвоєно звання «Зразковий художній колектив».

 

     Кожного літа учасники колективу відпочивають у Шацьку на березі озера Світязь. Місцеві мешканці чекають з нетерпінням колектив у гості, адже дуже люблять їхні імпровізовані концерти.

     Колектив «Оазис» користується популярністю і авторитетом серед учнівської молоді та батьків.

 

 

 

Директор СЗШ №-36                                                               Стрільців Ю.Є.  Обновлен 01 фев 2013. Создан 16 фев 2011  Комментарии       
Всего 3, последний 6 лет назад
Юля 09 мая 2012 ответить
МИ НАЙКЙРАЩІ!!!!
Юля Григоренко 09 мая 2012 ответить
Так тримати!!!
Юля Григоренко 15 сен 2012 ответить
Ми завжди будемо кращі)))
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником