Кулька Тетяна, заслужена артистка естрадного мистецтва України, http://pervotsvit-vocal.io.ua/

 

Кулька Тетяна, заслужена артистка естрадного мистецтва України, http://pervotsvit-vocal.io.ua/

вокалістка - м.Броди, Львівська обл.Біографія і творчість

 

http://pervotsvit-vocal.io.ua/

 


     Тетяна Кулька - заслужена артистка естрадного мистецтва України, Член Творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, керівник Бродівської вокальної студії "Первоцвіт".
     
     Життєвий та творчий шлях Тетяни Кульки бере початок із мальовничого села Башуки, що на Тернопільщині. З 4-х років вона - солістка Будинку культури, учасниця всіх творчих оглядів художньої самодіяльності та переможниця обласних дитячих конкурсів.

     Професійна творчість Тетяни Кульки розпочинається із вступу до Луцького музично-педагогічного училища, а пізніше - Львівської Державної Музичної Академії ім. Лисенка. Навчалась співу в Народної артистки України, професора, геніальної талановитої оперної співачки Володимири Чайки.

    "Я - щаслива людина, тому що на своєму шляху зустрічала і зустрічаю хороших людей, які спонукають мене до постійного розвитку. Такою людиною є моя беззмінна наставниця Володимира Павлівна - джерело доброти та життєвої енергії. До таких людей відноситься мій друг, педагог і наставник Тарас Шіт, який згуртовує навколо себе творчих дієвих людей, тим самим підтримуючи їх і нашу культуру в цілому. За роки керування мистецькою студією у м. Броди, що на Львівщині, я знаю, як це життєво необхідно, аби з тобою були справжні друзі, люди, до яких ти в будь-яку хвилину зможеш звернутись за порадою і підтримкою".

     Свій талант і свою душу Тетяна Кулька виливає в аріях, піснях та романсах композиторів різних епох, вдало поєднує оперний спів із сучасною музикою, пише власні пісні. У 2005 році у світ вийшла збірка авторських пісень "Пісня летить над краєм".

     "Ці пісні я писала для своїх учнів, чиї голоси я вивчаю до маленьких подробиць. Беру до уваги вік, діапазон, фізіологічні особливості, навіть темперамент дитини. Адже саме через пісню співак має можливість продемонструвати свої здібності, свій талант перед вибагливим, але вдячним слухачем.
      Проте основний час я приділяю навчанню вокалу, бо мистецтво співу - ціла наука: це і технічні навики, і бездоганне володіння голосовим апаратом, та перш за все це душа пісні. І лише той співак заслуговує на визнання і славу, який зуміє відкрити цю душу перед глядачем. Оце, власне, те, чого я навчаю своїх учнів. Крім того, обов'язковими є  сценічна пластика та сценічний рух, робота над бездоганною дикцією, розвиток сценічної уваги та фантазії.
     Я пишаюся своїми "дзвіночками" і дуже їх люблю. Вони змушують мене бути постійно в робочій формі,  знаходити нові ідеї і шляхи їх вирішення. Сьогодні  географічні кордони студії "Первоцвіт"  виходять за межі Львівської області - за 8 років діяльності студії у мене навчались та досі навчаються діти із сусідніх областей.

    А нещодавно доля звела мене із двома прекрасними талановитими людьми, кожен з яких є професіоналом своєї справи. Це поет із Канади Ігор Бірка та відомий композитор Олег Разумовський. В результаті нашої співпраці світ побачила збірка поезії та аудіо-альбом "Повернення до життя". Це чудовий і надзвичайно вдалий проект, в якому я мала честь працювати звукорежисером.
     Я вдячна долі і Господу за те, що колись мала можливість отримати знання, а сьогодні маю можливість їх віддавати".Обновлен 10 янв 2012. Создан 01 июн 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником