Бирка Ігор, поет, заслужений діяч естрадного мистецтва України

 
 

Бирка Ігор, поет, заслужений діяч естрадного мистецтва України
Біографія і творчість

 

 

Народився 1 квітня 1958 р., українець, має дві вищі освіти: Львівського державного медичного університету та Львівського інституту менеджменту; кандидат медичних наук,  МВА.
Працювати медиком розпочав у 1981 році, був учасником та організатором числених конференцій та симпозіумів.
З 2007 р. активно розпочав свою діяльність в царині поетичного слова, особливо етапним в творчому житті було співавторство разом з відомим львівським композитором Олегом Разумовським в роботі над поетично-музичним виданням "Повернення до життя", після чого став дійсним членом ЛОВ ТС АДЕМУ, провів чимало різнопланових мистецьких заходів, став автором низки книг та фільмів.
В серпні 2011 року Бирку Ігорю Івановичу було присвоєно почесне звання "Заслужений діяч естрадного мистецтва України".

 

 

Олег Розумовський про співавтора:

 

Незвичайні історії кохання


Минулої п’ятниці (21 грудня, 2010 року) відбулася презентація мого нового проекту, спільного із поетом Ігорем Биркою. Це проект особливий. Львів’янин, лікар-фармацевт Ігор Бирка виїхав двадцять років тому в Канаду. І доля склалася так, що пережив там велику трагедію, його дружина і одна з дочок загинули, а другу доньку він устиг врятувати. Продовжував жити для неї. Повертаючись до Києва, в аеропорту Бориспіль познайомився із жінкою, дивовижно схожою на покійну дружину. Так народилося його нове, зріле кохання, стосунки двох людей, які багато пережили, які вже відбулися. І під впливом цих почуттів він почав писати вірші і – повертатися до життя.

Познайомившись із Ігорем, я запропонував поєднати вірші з музикою. Це не пісні, не мелодекламація, не вірші з музикою і не музика на вірші, це власне – вірші і музика до них, це два рівноправних елементи… Сьогодні у нас вже 56 таких треків, звичайно ж, до компакт-диска увійшло значно менше матеріалу.Создан 26 окт 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником