Події року 2013

 

Події року 2013
Світлий ювілейний концерт Ярослава Музики

 


Нещодавно у Львівській опері відбувся ювілейний концерт відомого співака, поета, композитора, заслуженого артиста України Ярослава Музики. В його програмі виступили народні артисти України: Лілія Сандулеса, Павло Дворський, Михайло Мацялко, Мар’ян Шуневич, заслужені артисти України: Андрій Заліско, Остап Стахів, Маріанна Лаба, Віктор Грін, популярні співаки: Юрій Цвєтков, Софія Федина, Ростислав Музика, а також юні таланти: співаки Оксана Гернович та Юрій Батенчук, танцювальні ансамблі «Полуничка», «Сонечко», «Мрія», театр спорту ЛДУФК.


Відкривала концерт пісня «Мені наснилась мама» у виконанні автора - ювіляра Ярослава Музики, яка з перших акордів налаштувала зал на щиру, душевну та відкриту атмосферу. Згодом, автор слів та музики заспівав ще дві пісні: «Величний мій Львове» та пісню, яка стала його візитною карткою, «Ти повернися в Україну». Інші твори, написані Ярославом Музикою протягом 25 років, звучали у виконанні всіх учасників концерту.


Окрім пісень ювіляр читав поезії та разом із Софією Фединою вів концерт. Дуже професійно прозвучала інструментальна композиція-п’єса «Нічний каскад» у супроводі Народного танцювального колективу «Полуничка». Вдало виступив син Ростислав Музика з піснею «А любов, як вишня». На концерті відчувалася духовна близькість і спорідненість душ артистів зі слухачами, було чимало привітань, зокрема, від Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Львівської міської ради, Львівської обласної федерації футболу. Усі артисти та глядачі отримали позитивні емоції і, на їхню думку, концерт вдався. А Павло Дворський та Лілія Сандулеса, які приїхали з Києва, сказали, що давно вони не були на такому щирому і світлому концерті. Повністю виправдала себе і назва концерту «В обіймах пісні», якою  Ярослав Музика назвав його, і яка стала справжньою суттю цього святкового дійства.


І хто би що не сказав, концертвийшов святковим, веселим та живим, викликав цілу бурю позитивних емоцій, став Подією на культурному олімпі України.


Віктор ПодорожникСоздан 21 июн 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником